Drodzy Rodzice odchodzących „Misiów”

Z wielkim sentymentem żegnamy się z Wami wszystkimi,
Wy pamiętacie czasy sprzed pandemii jak spotykaliśmy się wspólnie, działaliśmy.
„Przeszliście” też przez wiele nauczycielek, jak żadna grupa w naszym przedszkolu. Każdą szanowaliście i przyjmowaliście przyjaźnie, wspieraliście, organizowaliście akcje pomocy, zakupu potrzebnych rzeczy do swojej grupy.
Bywało też różnie, ale dzięki Waszej życzliwości i mądrym decyzjom zawsze udawało się wypracować kompromis. Przetrwaliście też razem w prawie całym składzie, to dowód na to, że było Wam tu dobrze.
Szczególne podziękowania chcemy złożyć na ręce  Pani Małgorzaty Liptak, Aleksandry Pelc i Kaliny Sikorskiej, które to aktywnie wspierały Radę Rodziców nie rok i nie dwa, przysyłając do nas kolejne swoje pociechy.
Byłyście dla nas wielkim wsparciem i pomocną dłonią w pracy z dziećmi, zawsze będziemy Was wspominać, a przed oczami pozostanie Wasz obraz w pirackich strojach pewnego dnia w naszym ogrodzie przedszkolnym……….

Dziękujemy!!!